کلینیک دامپزشکی پرندگان شیراز : هزینه ویزیت ۱۴۰۲ شبانه روزی و عادی + آدرس و تلفن

درمان پرندگان کاری تخصصی است و تجربه می خواهد ! به جای اینکه چند بار پرنده خود را به بیمارستان اشتباه ببرید و پول خود را دور بریزید با مشورت با تیم تخصصی دامپزشکی پرندگان شیراز  و سایر نقاط کشور که به شما معرفی می کنیم مستقیما به جواب درست برسید !!! در این دامپزشکی ها درمان پرنده شما کاملا اصولی است .

 

اول : مشاوره درمانی پرندگان در شیراز و جلوگیری از آسیب

قبل از مراجعه به مراکز درمانی با مشاوره تخصصی ما تماس بگیرید . جواب سوالات خود را در خانه بگیرید . به شما می گوییم آیا نیاز به مراجعه به دامپزشکی پرندگان را دارید یا خیر ! به شما بهترین مراکز دامپزشکی پرندگان و بهترین متخصصان طیور کشور را متناسب با نیاز شما و هر کجا باشید معرفی می کنیم . این خدمات رایگان است و مشاوره درمان تغذیه و نگهداری پرندگان را شامل می شود !!

مشاوره دامپزشکی پرندگان شیراز
دامپزشکی پرندگان شیراز

 

دوم : دامپزشکی تخصصی پرندگان شیراز را بشناسیم

دکتر مردانی و تیم دامپزشکان همراه ایشان در شهر شیراز به تمام نیاز های درمانی پرنده شما پاسخ میدهند. اگر لازم شد آزمایشات مختلف انجام خواهند داد تا بیماری را با قطعیت تشخیص دهند.
• تشخیص دقیق بیماری پرندگان
• درمان اصولی پرندگان زینتی و صنعتی
• جلوگیری از اتلاف هزینه های بیهوده درمان و دارو
• رادیولوژی پرندگان
• تعیین جنسیت پرندگان

دامپزشکی تخصصی پرندگان شیراز
دامپزشکی تخصصی پرندگان شیراز

هزینه ویزیت پرندگان شیراز ( تعرفه ۱۴۰۲)

نکته مهم : بزودی تعرفه سال ۱۴۰۲ اعلام خواهد شد

  شرح فعالیت هزینه (تومان)
۱ ویزیت طوطی برزیلی، عروس هلندی، مرغ مینا ۱۵۰ هزار تومان
۲ ویزیت آرا، کاکادو، کاسکو ۲۰۰ هزار تومان
۳ ویزیت فنچ، بلبل، قناری، کبوتر ۱۰۰ هزار تومان
۴ ضد انگل خارجی پرنده ۸۰ هزار تومان
۵ مشاوره هر ۲۰ دقیقه ۱۰۰ هزار تومان
۶ ضد انگل داخلی ۷۰ هزار تومان
۷ اصلاح پر  ۸۰ هزار تومان
۸ اصلاح منقار  ۱۵۰ هزار تومان
۹ اصلاح ناخن ۱۰۰ هزار تومان
۱۰ اصلاح ناخن با سوهان ۱۲۰ هزار تومان
۱۱ تحت مراقبت پرنده ۲۴ ساعته ۲۰۰ هزار تومان
۱۲ نبولایزر هر ۱۰ دقیقه ۱۵۰ هزار تومان
۱۳ تخلیه سنگ بینی پرندگان  ۸۰۰ هزار تومان
۱۴ خروج جسم خارجی از چینه دان( بدون جراحی)  ۴۰۰ هزار تومان

 

خدمات کلینیک پرندگان شیراز (یارا)

در مرکز پرندگان دکتر مردانی خدمات متنوعی در اختیار متقاضی ها قرار میگیرد.

درمان بیماری های کاسکو عروس هلندی کاکادو طوطی ملنگو لاو برد گرین چیک بلبل خرمایی مرغ و خروس سهره فنچ انواع دیگر طوطی سانان و پرندگان صنعتی شامل شتر مرغ , بوقلمون , بلدرچین و درمان پرندگان شکاری از قبیل جغد عقاب شاهین و سایر پرندگان است .

• درمان انواع شکستگی ها در پرندگان مثل شکستگی بال کاسکو عروس هلندی طوطی و سایر پرندگان
• درمان شکستگی پا در پرندگان و ارائه خدمات ارتوپدی پرندگان
• خدمات بهداشتی پرندگان نیز شامل اصلاح منقار , اصلاح بال ، کوتاه کردن ناخن
• همچنین کاشت میکروچیپ پرندگان
• جراحی تخصصی طیور
• اخذ آزمایش مدفوع از پرندگان
• سونوگرافی پرندگان
• صدور شناسنامه برای پرندگان
• انجام ضد انگل برای پرنده و
• واکسن کاسکو عروس هلندی مرغ و خروس و سایر پرندگان

 

۱-درمان انواع بیماری های پرندگان شیراز

در بخش پرندگان کلینیک دامپزشکی یارا  شیراز انواع خدمات در راستای پیشگیری و درمان عارضه های مرتبط با پرندگان زینتی را دریافت خواهید کرد. دامپزشک مربوطه بخش با استفاده از تجربه و دانش لازم اطمینان می یابد که پرنده شما با استفاده از بهترین شیوه درمان بهبود پیدا خواهد کرد.

۲-مشاوره تغذیه پرندگان شیراز

کلینیک پرندگان شیراز با تجربه و دانش چند ساله و ارائه مشاوره تغذیه ای به پرنده داران متعدد این توانایی را دارد که بر اساس نوع و نیاز پرنده شما به شما مشاوره های تغذیه ای ارائه دهد. ما بر این باوریم که تغذیه مناسب برای پرندگان یک اصل حیاتی برای پیشگیری است.

۳-مشاوره دارویی پرندگان شیراز

یک دامپزشک متخصص پرندگان خوب در شیراز (به همراه دامپزشکان دیگر) می تواند در امر درمان دارویی به شما مشاوره دهد. پس مطمئن شوید که در صورت هر گونه سوال با شماره تماس کلینیک پرندگان شیراز تماس حاصل نموده و مشاوره دریافت کرده و در صورت لزوم به درمانگاه مراجعه کنید.

۴-پت شاپ پرندگان شیراز

در صورت نیاز می توانید از کلینیک پرندگان انواع تجهیزات مرتبط با نگه داری پرنده خود را سفارش دهید. هدف اصلی ما در ارائه این خدمت این است که خدمات دیگر خود را کامل کنیم و تجربه خوبی برای شما در کلینیک بسازیم. سعی ما ارائه بهترین کیفیت و کمترین قیمت به شما است.

۵- دامپزشکی شبانه روزی پرندگان شیراز

چنانچه در ساعات غیر معمول روز اتفاقی برای پرنده شما افتاد تیم مشاوره ای ما پاسخگوی پیام های شما خواهد بود و بصورت اورژانسی تا جای ممکن به شما کمک خواهد کرد. این خدمات می تواند شامل کمک های اولیه برای کمک به درمان شکستگی پای پرنده ، مدیریت اولیه عفونت های گوارشی و مدیریت اولیه درمان مسمومیت در پرندگان باشد.

درمان بیماری کاسکو در شیراز :

بیماری های کاسکو طیف وسیعی از علایم را شامل می شوند . برخی از این بیماری ها در کاسکو دارای علایم ظاهری یکسانی هستند و نمی توان از روی ظاهر بیماری دقیق پرنده را تشخیص داد و نیاز به بررسی دقیق تر و معاینه از نزدیک توسط دکتر دامپزشک دارد . عمدتا در کاسکو بیماری های تنفسی ، انگلی و بیماری های گوارشی را شاهد هستیم. از این رو حتما قبل از مراجعه به کلینیک های دامپزشکی مشاوره دامپزشکی بگیرید تا با اطمینان به درمان آنها اقدام کنید .

 

درمان بیماری عروس هلندی در شیراز :

عروس هلندی پرنده بسیار حساسی است و نیاز به مراقبت دلسوزانه ای دارد . در عروس هلندی نیز مشکلاتی نظیر بیماری های تنفسی ، انگلی باکتریایی و ویروسی مورد بررسی قرار می گیرد . علاوه بر اینها آسیب های فیزیکی نظیر شکستگی پای عروس هلندی ، شکستگی بال عروس هلندی و یا ضرب دیدگی ها نیز باید در این پرندگان مورد توجه قرار بگیرند .

درمان بیماری پرندگان شکاری در شیراز :

شاهین ، جغد ، عقاب از جمله پرندگان شکاری هستند که به سلامت آنها باید توجه ویژه ای شد . در شیراز کلینیک های دامپزشکی انگشت شماری وجود دارند که این پرندگان را درمان کنند . حتما قبل از مراجعه به دامپزشکی ها در شیراز مشاوره بگیرید .

درمان بیماری قناری فنچ بلبل خرمایی سهره مرغ خروس و کبوتر در شیراز :

برای درمان این پرنده ها در شیراز نیز می توانید قبل از مراجعه یا استفاده از درمان های خانگی از دکتر دامپزشک مشاوره رایگان دامپزشکی بگیرید . بسیاری از بیماری های این گونه پرندگان در خانه قابل درمان هستند !

 

لیست دامپزشکان پرندگان شیراز

در اینجا سعی شده برای کمک به تصمیم گیری قوی و با اعتماد به نفس برای کار و تجارت شما و همچنین حفظ سلامت و بهبود روند درمانی حیوان شما پروفایل کاملی از دامپزشکان شاغل در هر شهر با دامنه های تخصصی فعالیت گوناگون آورده شود .

توجه داشته باشید که اسامی بسیاری از دامپزشکان باتجربه و با تخصص های مورد نیاز ؛ برای شما ناشناخته است و همین موضوع یکی از دلایل مهمی است که باعث اتلاف سرمایه گذاری های کلان شما در زمینه تجارت و حفظ سلامت می شود .

 

بهترین دامپزشک پرندگان شیراز

خانم دکتر مردانی با توجه به بهره گیری از گسترده ترین شبکه درمانی و ارتباطی دامپزشکی در شه شیراز و بهترین مشاوره قبل از مراجعه مستقیم را در اختیار شما قرار خواهد داد تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه به جواب درست دست پیدا کنید.

 


 

شما می توانید درصورت نیاز قبل از مراجعه حضوری به مراکز

درمانی جهت دریافت مشاوره رایگان با دکتر مردانی تماس بگیرید

۰۹۱۷۲۲۷۴۰۱۹

دکمه بازگشت به بالا